Zero Compromise Optic ZC Hunter 1.7-12x50mm 4A-iD-SFP

Kód: 3828
81 900 Kč 67 686 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

ZC Hunter 1,7-12x50 je "všestranný puškohled" v prémiové řadě, který je vhodný převážně k lovu.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Se zorným polem 23m při zvětšení 1,7x nabízí největší zorné pole v kombinaci s 50mm objektivem na trhu. Zvětšení až 12x a 50mm objektiv nabízí detailní, vysoce kontrastní a ostrý obraz i za zhoršených světelných podmínek nebo za šera i pro přesné záběry. Zaměřovací kříž buď v první fokální rovině s červeným / zeleným svítícím bodem nebo s technologií difrakčního osvětlení ve druhé fokální rovině s extrémně jasně červeně svítícím bodem zjednodušuje zaměřování za všech světelných podmínek.

Pro nastavení zvětšení 1,7 až 12x má okulár pohodlný a praktický kroužek zoomu. Pro zlepšení rychlé obsluhy zoomu je jako příslušenství k dispozici také snadno ovladatelná páčka. Střelec si může vybrat mezi "klasickou" loveckou stavěcí věží s ochranným uzávěrem nebo uzamykatelnou balistickou věží. Kombinace s výkonným 7x zoomem a nitkovým křížem v 1. nebo 2. fokální rovině činí ZC Hunter 1,7-12x50 extrémně všestranným.

Zero-Compromise-ZC-Hunter-10

Pro klasického lovce nabízíme oblíbený a běžný záměrný kříž se záměrným křížem 4A-iD. Vodorovné čáry jsou dimenzovány tak, aby při cílové vzdálenosti 100 metrů vzdálenost (měřená níže pomocí X) odpovídala přibližně délce srnce (cca 70 cm). Celkově je středová vzdálenost 140 cm/100 metrů. Střed o velikosti 2 cm / 100 m je osvětlen technologií difrakčního osvětlení. To znamená, že osvětlený bod je stále jasně vidět i za nejjasnějších světelných podmínek!

Záměrný kříž: 4A-iD-SFP

Zero Compromise Optic je mladá rakouská společnost v úzké spolupráci s prověřenými mezinárodními odborníky s desítkami let zkušeností v oblasti optiky na dlouhé vzdálenosti. S námi pracují nejlepší a nejzkušenější mozky z Rakouska a Spojených států na nových a jedinečných optických a mechanických konceptech a designech. Výpočet optiky, na kterém jsou založeny naše současné modely, byl několika nezávislými odborníky popsán jako možná nejlepší a nejvyváženější, která kdy byla do puškohledu instalována.

Tak se nám daří přinášet na trh produkty, které překonávají vše, co bylo doposud k dispozici!

Skutečnost, že tým ZCO byl po mnoho let vždy v úzkém a trvalém kontaktu se sportovními střelci a myslivci a také se aktivně účastní sportovních akcí a honů, umožnil přesně reagovat na požadavky zákazníků a tím i zvažovat zdánlivě nepodstatné detaily.

Tímto způsobem by měly být navázány a udržovány dlouhodobé, pokud možno celoživotní vztahy se zákazníky. Ty jsou zase základem budoucích inovací s jasným zaměřením – „Nejvyšší standardy kvality“.

Vyrábíme produkty, které nabízejí nejvyšší výkon v každé situaci a aplikaci a 100% splňují nebo dokonce předčí očekávání našich zákazníků! Vysoká kvalita a přesnost puškohledů ZCO není nikdy zastíněna nebo obětována kvůli objemu výroby. Tato filozofie je nejvyšší prioritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Zoom: 1.7-12x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 36 mm
Podsvícení: ANO
Barva podsvícení: červená
Délka (mm): 346
Hmotnost (g): 850
Baterie: CR2032
Automatické vypnutí osvětlení: Ano
Oční relief: > 93 mm
Dioptrická korekce: - 3 / 2
Provozní teplota: -25°C / +55°C
Web výrobce: www.zcompoptic.com/en-us/
Výrobce: Zero Compromise Optic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: