Reflexní kolimátor Leupold, DeltaPoint PRO, zámerný bod tečka 2,5MOA, černý

Kód: LEU119688
Značka: Leupold
13 900 Kč 11 488 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jeden z nejodolnějších kolimátorů na trhu, který je schválen až do ráže .458 WinMag a který je jako jediný oficiálně schválen firmou Glock pro použití na jejich zbraních.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

DeltaPoint® Pro je důkazem toho, že na malém zaměřovači nemusíte dělat kompromisy ve výkonu. Ať už používáte AR, brokovnici nebo pistoli, DeltaPoint Pro vám poskytuje jasné zorné pole, který potřebujete v situacích vysokého tlaku. Tento zaměřovač je vyroben z leteckého hliníku a je vyroben tak, aby zvládal hrubé zacházení.

Tento extrémně všestranný zaměřovač má snadno přístupnou přihrádku na baterie, takže po výměně baterie nemusíte znovu nulovat. Má také klikací nastavení pro větší přesnost a osm nastavení jasu, což vám dává dostatek kontroly nad intenzitou bodů DeltaPoint Pro.

Leupold's DeltaPoint Pro byl vyroben pro muže a ženy, kteří spoléhají na to, že jejich vybavení bude fungovat, když na tom nejvíce záleží. Jeho kompaktní design je lehký a odolný a nebude vám překážet v terénu, zatímco jeho pohled je bezkonkurenční. Stejně jako všechny puškohledy Leupold® je navržen, vyroben a smontován v USA.

 

TECHNOLOGIE SNÍMAČE POHYBU 
Vaše baterie by měla být to poslední, o co se musíte v terénu starat. Proto Leupold navrhl technologii Motion Sensor Technology (MST™ ), aby prodloužila životnost baterie. Automaticky deaktivuje osvětlení po pěti minutách nečinnosti, a jakmile je detekován pohyb, osvětlení se okamžitě znovu aktivuje, takže vás udrží v boji déle.

  • Bod poskytuje konečný cílový bod
  • Bod 2,5 MOA je ideální pro přesné umístění střely
  • Nezakrývá cíl
  • Měří přibližně 2,5 palce na 100 yardů
  • Poskytuje široké zorné pole
  • Rychlé cílové zapojení
  • Červené podsvícení pro kontrast při slabém osvětlení
  • Zadní ohnisková rovina

EXTRÉMNÍ VYSTAVENÍ KLIMATU
Zajišťujeme, aby naše optika fungovala na nejvyšší úrovni v nejdrsnějších podmínkách tím, že přežije od -40 stupňů Fahrenheita až do 160 stupňů Fahrenheita.

VODOTĚSNOST
Od přívalových lijáků až po překračování řek, už se nikdy nebudete muset bát, že by se červená tečka zamlžila. Naše patentovaná směs plynu a těsnění jsou testovány do hloubky 33 stop a mnoha tlakových změn.

ZKOUŠENO A OVĚŘENO
Každý design s červeným bodem musí přežít 5 000 nárazů na Punisher, Leupoldův stroj na simulaci zpětného rázu.

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÝ SYSTÉM RED DOT
Optický systém Leupold Professional-Grade Red Dot Optical nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala ty nejnáročnější světelné podmínky, špičkovou redukci odlesků pro čistý obraz v drsném, přímém světle a rozlišení a čistotu, kterou profesionální střelci požadují.

TECHNOLOGIE POHYBOVÉHO SENZORU (MST)
Technologie Motion Sensor Technology (MST™) prodlužuje životnost baterie tím, že automaticky deaktivuje osvětlené kříže po pěti minutách nečinnosti a poté se okamžitě znovu aktivuje, jakmile je detekován pohyb.

VODOTĚSNÉ, ODOLNÉ PROTI MLZE A NÁRAZŮM
Leupold je průkopníkem moderní vodotěsné a zamlžovací technologie využívající pokročilé vnitřní plyny a metody těsnění, které odolávají extrémním teplotám, změnám nadmořské výšky a otřesům, takže vnitřky optiky zůstávají bez vlhkosti a křišťálově čisté po celý život.

leu_kolim1

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Barva obrazce: červená
Noční vidění: NE
Rychlomontáž: NE
Typ kolimátoru: otevřený
Velikost tečky: 2,5 MOA
Model: Leupold, DeltaPoint PRO, zámerný bod tečka 2,5MOA, černý
Celková délka: 45 mm
Barva: černá

Leupold DeltaPoint PRO

Leupold DeltaPoint PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: