Puškohled Swarovski, Z8i SR, 1-8x24, osvětlená osnova 4A-IF, černý

Kód: SWA079777
71 037 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Top puškohled pro lovecké účely. Vynikající zorné pole, více detailů. S 8x zoomem budete výborně vybaveni pro každou loveckou zkušenost.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Toto mistrovské optické dílo na velké vzdálenosti je výsledkem dlouholetého vývoje. Bylo to jen díky tomu, že tento 8x zoom mohl být implementován do štíhlého tubusu, který lze z pohledu designu i hmotnosti připojit k jakékoli lovecké zbrani.

Společnost Swarovski Optik přináší s optickým systémem Z8i další úroveň kvality. Jeho rychlé zaměření cíle, a to zejména při rychlém zaujetí střelecké pozice, nově definuje pohodlné zobrazení. Z8i rovněž nabízí nekompromisní ostrost obrazu od nejmenšího až po nejvyšší zvětšení. Puškohledy jsou obvykle nastaveny tak, aby nedocházelo k chybě paralaxy ve vzdálenosti 100m. To znamená, že cíl pozorovaný puškohledem na tuto vzdálenost se nachází ve stejném místě, jako záměrná osnova. Věžička paralaxy Z8i umožňuje nastavit obraz bez chyby paralaxy, a lze ji rychle nastavit i střelecké pozice. Západka na 100m umožňuje nastavit věžičku paralaxy snadno a spolehlivě i za soumraku. Čisté linie, štíhlý 30mm středový tubus a kompaktní design propůjčují puškohledu Z8i elegantní vzhled na špičkové úrovni, který lze připojit ke každé lovecké zbrani. Štíhlé osvětlení záměrné osnovy je dokonale integrováno do celkového designu. Nastavovací tlačítka lze pro maximální komfort při používání ovládat seshora. Puškohled nabízí denní a noční režim, funkci paměti, která při zapnutí automaticky obnoví poslední úroveň zvoleného jasu. K dispozici je 64 úrovní jasu. SWAROLIGHT, automaticky zapnutí/vypnutí se snímačem náklonu, rozpozná, zda je Z8i ve střelecké pozici nebo ne. Tím se šetří baterie a prodlužuje její životnost. Přepínatelná záměrná osnova. Vyvinuta nová záměrná osnova FLEXCHANGE 4A-IF speciálně určená pro naháňku. Osvětlovací prstenec lze zapnout a vypnout stisknutím tlačítka. Záměrnou osnovu lze přizpůsobit podle lovecké situace před vámi a dosáhnout větší flexibility, když stojíte před jakoukoli loveckou výzvou.

312info

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 1-8x
Průměr objektivu: 24 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Swarovski, Z8i SR, 1-8x24, osvětlená osnova 4A-IF, černý
Záměrná osnova: FLEXCHANGE 4A-IF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: