Puškohled Swarovski, Z8i, 1,7-13,3x42 P, osnova 4A-IF, tubus 30mm, černý

Kód: SWA079807
80 917 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Špičkový puškohled v řadě Z8i - s 8-násobným zoomem a osvětlenou záměrnou osnovou jsou optimální volbou pro každý typ lovu.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Předností je velké zorné pole 25,2m což oceníte především při naháňkách, zatímco nízká hmotnost pouhých 620g je ideální pro lov v náročném horském terénu. Puškohled nabízí denní a noční režim, funkci paměti, která při zapnutí automaticky obnoví poslední úroveň zvoleného jasu. K dispozici je 64 úrovní jasu. Puškohledy řady Z8i nabízí volitelný systém FLEXCHANGE - přepínatelný záměrný kříž 4A-IF, který byl vyvinut speciálně pro naháňkové lovy. Tento záměrný kříž má osvětlený prstenec, který lze zapínat a vypínat pouhým stisknutím tlačítka.

Ať už se účastníte řízeného lovu, pronásledování nebo horského lovu, Z8i 1,7-13,3x42 P je všestranný puškohled, který máte po ruce. Jeho pozoruhodné zorné pole nabízí přehled, který potřebujete pro řízený lov, zatímco můžete těžit z jeho lehké konstrukce a vysokého výkonu během lovu.

8X PŘIBLÍŽENÍ
Puškohled Z8i zcela nově definuje výkon s 8x zoomem a vynikající optikou. Jeho optimální rozpoznání detailů je působivé, založené na vysokém zvětšení, nekompromisním rozlišení obrazu v celém zorném poli a výjimečném komfortu sledování usnadňujícím rychlé získání cíle.

PERFEKTNĚ NAVRŽENO
Úzká 30 mm (1,2 palce) centrální trubka se hodí k jakékoli lovecké zbrani. Perfektně ergonomická osvětlovací jednotka a velké ovládací prvky umožňují rychlou a spolehlivou manipulaci.

NEOMEZENÁ VŠESTRANNOST
Řada Z8i je působivě všestranná díky flexibilní, snadno připojitelné balistické věži, přepínatelnému záměrnému kříži a výkonnému 8x zoomu. Puškohled pro každý lovecký scénář.

SWAROLIGHT - ZAPÍNÁNÍ A VYPÍNÁNÍ SE SNÍMAČEM NÁKLONU
SWAROLIGHT, automatický časovač zapnutí/vypnutí se senzorem náklonu, rozpozná, zda je puškohled ve střelecké poloze nebo ne. To šetří baterii a prodlužuje její životnost.

z8i

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 1,7-13,3x
Průměr objektivu: 42 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Swarovski, Z8i, 1,7-13,3x42 P, osnova 4A-IF, tubus 30mm, černý

Swarovski Z8i 1,7-13,3x42 P

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: