Puškohled Swarovski, Z6i, 2,5-15x44 P BT, osnova 4A-I, tubus 30mm, balistická věžička

Kód: SWA071207
65 504 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Puškohled Z6i GEN II 2,5-15x44 P je lehký puškohled s vysokým zvětšením a s malým průměrem objektivu je ideální pro lov v nerovném, obtížném terénu pro vyznavače kompaktních, snadno ovladatelných zbraní.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Boční věž korekce paralaxy, 15-ti násobné zvětšení a HD optika poskytuje lovci nezbytnou spolehlivost při střelbě i na dlouhé vzdálenosti. Ovládání a regulace intenzity osvětlení záměrné osnovy (oranžový bod) je umístěno do integrované jednotky na okuláru puškohledu. Toto provedení je maximálně odolné proti poškození, přitom svou výškou nepřesahuje krytku rektifikačního mechanismu a nepřekáží ve výhledu. Ovládání je digitální, zapíná se přepínačem umožňujícím zapnutí do jednoho ze dvou režimů – denní pro velký jas bodu a noční pro malý jas.

Lehká konstrukce a vysoké zvětšení s malým průměrem čočky objektivu dělají z osvětleného Z6i 2,5-15x44 P BT L ideálního společníka při lovu v nerovném terénu. HD optika a korekce laterální paralaxy zaručují bezchybný obraz. Balistickou věž lze samostatně nastavit podle vašich osobních požadavků, což vám umožní zůstat na cíli na různé vzdálenosti.

Osvětlený záměrný kříž, který předvídá váš další pohyb: s novou technologií SWAROLIGHT se záměrný kříž zapne, když se přesunete do palebné pozice, což šetří čas a energii. Nyní se můžete soustředit na důležité myslivecké záležitosti.

Všechny modely Z6i nabízejí nepřekonatelnou přesnost, flexibilitu a bezpečnost. Nenápadná elegance a zvýšená praktická funkčnost: Štíhlý a nízký design osvětlovací jednotky se výborně hodí pro široký výběr loveckých zbraní. Další funkce podporují lovce a umožňují snadné a pohodlné ovládání Z6i.

Robustní a voděodolné aluminiové pouzdro chrání vestavěnou osvětlovací jednotku na okuláru.

HD optika je charakteristická čočkami s obsahem fluoridu pro realistickou reprodukci barev. Umožňuje to maximální věrnost barev a značně zlepšuje rozlišení a kontrast.

Uzamykací mechanismus umístěný na základně balistické věže zabraňuje jejímu náhodnému otočení – je tak zajištěno, že se balistická věž otáčí pouze pod vaší kontrolou.

Vylepšená technologie High Grid zajišťuje optimální jas – ve dne i v noci.

z6i_tech

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 2,5-15x
Průměr objektivu: 44 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Swarovski, Z6i, 2,5-15x44 P BT, osnova 4A-I, tubus 30mm, balistická věžička
Osnova: 4A-I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: