Puškohled Swarovski, dS Gen II, 5-25x52P, osnova L 4A-I, tubus 40mm, balistika

Kód: SWA088458
110 103 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nejnovější model puškohledu Swarovski Optik DS Gen. II nabízí lovci kompletní balíček pro jistý výstřel na různé vzdálenosti.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Klíčovou výhodou pro uživatele je to, že stisknutím tlačítka se na displeji puškohledu automaticky okamžitě zobrazí správný záměrný bod a všechny údaje relevantní pro lovce. Displej lze nyní lépe než kdy dříve přizpůsobit osobním požadavkům a různým loveckým situacím. Úpravy jednotlivých designových prvků zajišťují lepší ovladatelnost a celkový elegantní vzhled.

dS automaticky zobrazuje správný zaměřovací bod a všechna potřebná data ve vysokém rozlišení a v reálném čase. Lovci již nemusejí nastavovat puškohled ručně, takže je mnohem snazší zdolávat cíl na velké vzdálenosti. Zaměřovací bod se vypočítá na základě přesného měření vzdálenosti, úhlu střelby, zvoleného zvětšení, tlaku vzduchu, teploty a balistických dat pro vaši osobní kombinaci střelná zbraň/munice.

Aplikace dS Configurator se používá k zadávání údajů o vaší kombinaci střelné zbraně a střeliva. Balistická křivka a vaše individuální konfigurace se pak rychle a snadno přenesou přímo do dS přes Bluetooth.

AUTOMATICKÁ KOREKCE ZÁMĚRNÉHO BODU
Jednoduše stisknutím tlačítka odměříte přesnou vzdálenost. Okamžitě se automaticky zobrazí přesný záměrný bod, který zohledňuje nastavení zvětšení, tlak vzduchu, teplotu, úhel a balistické údaje vaší zbraně a střeliva. Už nemusíte před střelbou provádět ruční úpravy nastavení puškohledu.

DISPLEJ
Displej s vysokým rozlišením vám jasně poskytne všechny relevantní údaje týkající se lovu, v reálném čase. Nové možnosti přizpůsobení displeje zajišťují, že jej lze nyní dokonale přizpůsobit podle osobních požadavků.

APLIKACE dS CONFIGURATOR
Aplikace dS Configurator se používá k zadávání údajů o vaší kombinaci zbraně a střeliva a ke konfiguraci displeje. Balistická křivka a vaše individuální konfigurace displeje se potom rychle a snadno přenesou přímo do dS přes Bluetooth.

DESIGN, KTERÝ PŘESVĚDČÍ
Štíhlejší věž s bateriemi a vylepšený design kokpitu vytvářejí elegantní celkový koncept vizuálně přitažlivé kombinace puškohledu a zbraně. Dokonale integrované a ergonomicky tvarované ovládací prvky na kokpitu, ale i zvětšení vzdálenosti mezi kokpitem a kroužkem nastavení zvětšení, zajišťují optimální ovladatelnost.

NA OPTICKÉM VYBAVENÍ ZÁLEŽÍ
dS v sobě snoubí výhody analogových a digitálních puškohledů – nabízí nekompromisní optické vybavení, 5x zoom, vysokou míru rozpoznání podrobností, dokonalé pohodlí při pozorování a klasickou záměrnou osnovu společně s displejem s vysokým rozlišením. SWAROLIGHT - automatická funkce vypnutí záměrné osnovy při daném náklonu zbraně Optické vrstvy SWAROTOP, SWARODUR, SWAROBRIGHT Plněno inertním plynem.

sw_gen25-25

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 5-25x
Průměr objektivu: 52 mm
Průměr tubusu: 40 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Swarovski, dS Gen II, 5-25x52P, osnova L 4A-I, tubus 40mm, balistika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: