Pozorovací dalekohled Swarovski, EL Range, 10x42 TA

Kód: SWA087239
86 845 Kč
Skladem
Možnosti doručení

EL Range s Tracking Assistant spojuje nejmodernější optiku s technologií SWAROVISION a digitální inteligencí. Díky zahrnutí individuálních balistických a atmosférických údajů poskytuje přesná měření.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Společně s jedinečným Tracking Assistant a jednoduchým a intuitivním nastavením pomocí aplikace pro chytré telefony poskytuje EL Range perfektní balíček pro lov. EL RANGE přínáší špičkový dalekohled v kombinaci s přesným měřením vzdálenosti.

EL RANGE měří s přesností +/- 1 m v celém rozsahu 10 - 2 000 m a umožňuje díky unikátnímu programu SWAROAIM měření úhlu při střelbě v horách, popř. přímo ukáže korigovanou vzdálenost. Zůstávají zachovány vlastnosti špičkových dalekohledů - transmise 90% v obou tubusech zajišťuje brilantní obraz a legendární tvar modelů EL v kombinaci s nízkou hmotností zajišťují perfektní ovladatelnost přístroje.

DÁLKOMĚR
Integrované měření náklonu s jedinečným programem pro výpočet střelby pod úhlem zobrazuje upravenou vzdálenost střelby nebo úhel. EL Range vám poskytne přesné měření na vzdálenosti od 10 m.

PŘIZPŮSOBENÁ BALISTIKA
Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžete nakonfigurovat dalekohled pro svoje konkrétní potřeby a individuální balistické údaje. Kombinace těchto údajů a atmosférických dat, například o tlaku vzduchu a teplotě, vám umožní přesnou střelbu na velké vzdálenosti. Kromě přepočtené vzdálenosti vám také poskytne informace o počtu kliknutí pro váš puškohled.

TRACKING ASSISTANT
Integrovaný Tracking Assistant vám významně usnadňuje dohledání zvěře – dovede vás na nástřel. K použití tohoto programu se můžete přihlásit pomocí telefonu nebo dalekohledu EL Range.

Modely EL 8x42 a EL 10x42
Revoluční technologie SWAROVISION společnosti SWAROVSKI OPTIK umožňuje u nového EL 42 takovou kvalitu obrazu, která nebyla do dnešního dne nikde jinde dosažena. Kombinace prostorově plochých čoček a HD optiky zaručuje vynikající rozlišení obrazu v celém zorném poli.

sw_info

Doplňkové parametry

Kategorie: Binokulární dalekohledy
Průměr objektivu: 42 mm
Zvětšení: 10x
Model: Pozorovací dalekohled Swarovski, EL Range, 10x42 TA
Dálkoměr: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: